1 pcs RC Wattmetre Watt Metre Dijital LCD 60 V/100A DC Gerilim Akım Güç Dengeleyici Pil Analiz Checker monitör Daha büyük görüntüle

1 pcs RC Wattmetre Watt Metre Dijital LCD 60 V/100A DC Gerilim Akım Güç Dengeleyici Pil Analiz Checker monitör

Stok durumu: Stokta var

₺61.94

₺68.07

-9 %

Yeni ürün

Sosyal medyada paylaşın


RC Wattmetre Watt Metre Dijital LCD 60 V/100A
Profesyonel RC Watt Metre RC hobi için mükemmel bir ektir, DC devreleri, Güneş sistemi, tekne/RV & Pil Yedekleme sistemleri!
Bu sadece bir watt metre-bu Tüm-In-Bir Metre! Bir güç metre, bir volt metre, bir amp-saat metre, ampermetre ve enerji metre. Her şey tek bir ünitede tüm! Bu mükemmel bir sorun giderme aracı. Bu all-in-one analiz watt metre için vazgeçilmez olduğunu, test ve sorun giderme için herhangi bir DIY DC güç proje.
Özelliği: 100% Marka yeni ve yüksek kaliteli. Dijital LCD ekran açık net numarası okumaları verir. Kolları 100 amper kadar aralıklı ve 50 amper sürekli görev. Bağlantı yük ucunu pil gerçek zamanlı pil şarj okuma sağlar. Kolları için 0 60 volt. Üzerinde çalışır 12, 24, 36, ve 48 volt pil banka sistemleri. Son derece düşük güç tüketimi 7 mA. Daha verimli daha herhangi bir LED metre. Tedbir enerji (wh), şarj (ah), güç (w), akım (A) ve gerilim (V). Doğru ve hassas 0.01 Bir akım ve 0.01 V gerilim çözünürlükleri. Tepe Amper için önlemler, tepe Watt (hariç için Doc Wattson) ve Gerilim minimum (sag). Sağlam-kolları 50A sürekli ve 100 Bir tepe 60 V. Bir tel gibi davranır yani modeli performansını etkilemez. Hassas Alu-Krom akım algılama direnç, sadece 0.001 Ohm direnci ve devresi ile berabere sadece 7 mA. Diferansiyel ADC çözünürlük ve artırmak için DSP kullanır ölçüm amplifikatörler gürültü bağışıklığı artırmak için.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 6cm x 4cm x 1cm (2.36in x 1.57in x 0.39in)
kullanım Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
Model Numarası UAN11578
Araç Tipi için helikopterler
RC Parçaları & Aksesuarları Piller - Lipo
Teknik parametreler Değer 2
plastik Türü ABS
malzeme Plastik
Marka Adı Mitoot
aracı Malzemeleri rc watt meter
Dört tekerlekten Sürücü Özellikler rc watt meter
Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar rc watt meter
Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme rc watt meter

Bir değerlendirme yazın

1 pcs RC Wattmetre Watt Metre Dijital LCD 60 V/100A DC Gerilim Akım Güç Dengeleyici Pil Analiz Checker monitör

1 pcs RC Wattmetre Watt Metre Dijital LCD 60 V/100A DC Gerilim Akım Güç Dengeleyici Pil Analiz Checker monitör

RC Wattmetre Watt Metre Dijital LCD 60 V/100A Profesyonel RC Watt Metre RC hobi için mükemmel bir ektir, DC devreleri, Güneş sistemi, tekne/RV & Pil Yedekleme sistemleri! Bu sadece bir watt metre-bu Tüm-In-Bir Metre! Bir güç metre,

Bir değerlendirme yazın

Ücretsiz Nakliye Uygun!

İlgili ürünler